2019 Türksat 4A Güncel Kanal Frekans Listesi | Yeni Şebeke Arama Frekansları

Türksat 4A 2019 yılı güncel kanal listesi ile ilgili yazımızda size kolayca frekanslara ve kanal listesine ulaşmanız için bir liste hazırladık. Bu listeye yazımızın sonundan ulaşabilir ve dilediğiniz Türksat 4a kalan ve frekansına ulaşabilirsiniz.

Türksat Uydu Haberleşme Kurumu Hakkında

Türksat Uydu Haberleşme ve Kablo TV İşletme A.Ş., Türksat uyduları ve diğer uydular üzerinden her türlü uydu haberleşmesini gerçekleştiren dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biridir. Türksat A.Ş., Türksat 1C ve Turksat 2A (Eurasiasat 1) uyduları ile, Avrupa’dan Asya’ya uzanan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir. Türksat A.Ş., TV ve radyo yayıncılığının ve yurtiçi kablo hizmetlerinin (KabloTV, KabloInternet, TurksatVoIP) yanı sıra, Kırsal Alan Telefon Haberleşmesi, Acil Durum Haberleşmesi, Uluslararası Telefon Haberleşmesi, Galileo Avrupa yer bulum sistemi, Uydular Üzerinden Kurumsal Ağ Hizmetleri sağlamaktadır. Türksat A.Ş., Genişbant VSAT Projesi ve e-devlet kapısı projelerine öncülük etmektedir.

Türksat 4A Uydusu Hakkında

Türksat 4A, yapımında Türk teknik elemanlarının da yer aldığı, 14 Şubat 2014 tarihinde saat 23.09’da fırlatılan haberleşme uydusudur. Uydu, Japon Mitsubishi Electric firmasının geliştirdiği DS2000 platformu üzerinde inşa edildi.

2019 Türksat 4A uydusu kanal ve frekans listesine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tablonun sağ üstündeki arama kutusundan  hızlıca arama yapabilir ve anında 2019 Türksat 4A Kanal frekanslarına ulaşabilirsiniz.

[ninja_tables id=”3336″]

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL