[email protected] Undelete Professional

Active@ Undelete Professional

[email protected] Undelete Professional, slinmiş dosya ya da disk bölümlerini (partition) kurtarmak için kullanabileceğiniz güvenilir veri kurtarma programıdır.

Program; NTFS, FAT, FAT32, exFAT, HFS+, Ext2, Ext3, Ext4 ve UFS türündeki disk bölümlerinden dosya kurtarma işlemi yapılabiliyor. Bilgisayar üzerindeki sabit disklerin yanında USB, SDCard ve MicroSD kartlardan da kurtarma yapabilirsiniz.

[email protected] Undelete Professional ayrıca başlatılabilir CD (Bootable CD) desteği sayesinde açılmayan bilgisayarlarda da veri kurtarma ve partition kurtarma işlemi yapılabiliyor.

Download Now – Şimdi İndir

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL