AMD Yeni Nesil Threadripper ve Ryzen 9 3950X, Kasımda Geliyor

AMD Yeni Nesil Threadripper ve Ryzen 9 3950X, Kasımda Geliyor

İşlemci dünyasında artık çok daha fazla sesi çıkan AMD markası ürünleri, kendi içinde büyüyen ve yenilenen bir hizmet seçeneği ile size dair bir çalışma sağlayacaktır. Bu sayede kaliteyi ve fırsatları da kendi içinizde inceleyebiliyorsunuz. AMD işlemcileri ile ilgili her bir aşamayı kendi içinizde kullanın ve ayrıntıların tamamında fırsatları takip etmeye devam edin. Kaliteyi ve beklentileri organize edebilir ve sizin için de büyüyen bu çalışmaları kullanabilirsiniz.

AMD, işlemcilerini eylülde piyasaya sürmeyi planlıyordu. Ancak yeni yayınlanan bir bildiride bu tarih kasım olarak belirlendi. Bunun yanında AMD, aynı zaman zarfında yeni nesil işlemcileri de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cuma günü geç saatlerde gelen beklenmeyen bir e-postayla AMD, en son Ryzen işlemcilerin bulunduğu durumu netleştirmek için bir bildiri yayınladı.

AMD, 16 çekirdekli Ryzen 9 3950X’in piyasaya sürülmesini geciktiriyor. Tam 16 çekirdekli amiral gemisi masaüstü işlemcileri eylül ayı için hazırlanmıştı; ancak kasım ayına kadar ertelendi. Şirkete göre, yoğun talep nedeniyle yeterli stok bulunabilmesi için zamana ihtiyaç duyuluyor. Yeni nesil Threadripper işlemciler geliyor ve pazara da kasım ayında girecekler. Bu işlemciler en az 24 çekirdekli olacak. Böylece 12’den fazla çekirdekli tek soketli işlemciye ihtiyaç duyanlar, aralarından seçim yapabileceği çok sayıda seçenek bulacak.

Marka tarafından yapılan ve size dair oldukça geniş bir dilde ön plana çıkarılan her aşamayı ve yeniliği tek bir tıklama ile inceleyebilirsiniz. Sizinle ilgili daha rahat, daha verimli ve ihtiyaçlara dair odaklanmış hizmetler ile sizler de kendi istediğiniz süreçleri kullanabilir ve organize edilen her bir ayrıntıyı takip edebilirsiniz. Amaç burada kaliteyi ve ihtiyaçları ortaya çıkarmanız olacaktır. Bireysel seçimleri ve çözümleri kullanmak ve için tek bir tıklama yeterlidir. Online olarak inceleyebileceğiniz bu ürünler, özellikle yeni nesil AMD sistemleri ile duyurulduğu için sektör içerisinde de büyük bir pazara sahip olarak çalışmaları sağlıyor. Bu kalitelerde ve bu aşamalarda sizler için ortaya çıkarılan her hizmeti ve her fırsatı tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL