Android-Root Olmadan Ekran Kaydı Yapma

Android severlerin belkide en çok merak ettiği konulardan biri de Root olmadan ekran kaydının nasıl yapılacağıdır diye düşünüyoruz 🙂 Android platformunda ekran kaydı yapan bütün yazılımların neredeyse tümü  Root erişimine gerek duyuyor. Nitekim çoğu kullanıcıda telefonun garanti kapsamı dışında kalmaması için Rootlama olayına pek sıcak bakmıyor.

Bu yazımızda size Root olmadan nasıl ekran kaydı yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Öncelikle Mobizen adlı uygulamayı Google Play den indirip telefonunuza kuruyorsunuz.

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra aşağıdaki videodaki yönergelere göre ekran kaydını kolayca yapabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda yazımıza yorum yaparak soru sorabilirsiniz.

Programdan kısaca bahsedecek olur isek:

Mobizen PC’nizden kolayca cep telefonunuzu kullanmanıza olanak sağlar. PC, Mac, iPad veya Tablet USB, Wi-Fi, 3G ya da LTE üzerinden Mobizen bağlanabilirsiniz. Mobizen çeşitli ağlar ile mobil cihazlara bağlanır.Bunlara ek olarak root erişimine gerek kalmadan telefonunuzdan ekran kaydı yapmanıza olanak verir.

Kısacası artık sizde root olmadan kolayca ekran kaydı yapabilirsiniz.

Programın sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir,

  • Smartphone: Android 4.0+ akıllı telefonlar ve tabletler
  • Kayıt: Android 4.2+ akıllı telefon ve tabletler
  • Web erişimi: Krom 21+, Safari7 + Firefox18 + Internet Explorer 10+
  • PC: Windows XP veya sonraki
  • Mac: OS X 10.7 veya daha yenisi

Tanıtım ve Reklamasyon Videosu

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL