Bing Google’un Payını Eritiyor!

Microsoft’un arama moturu olan Bing Google’a meydan okuyor. Google’ın keyfini kaçıran Bing, son bir senedir yürütmüş olduğu yeni yaklaşımı sayesinde hızla kullanıcı kazanıyor.

Pazar payını giderek arttıran Bing geçtiğimiz Nisan ayında arama moturu alanında yaklaşık olarak 18.7 pazar payını giderek arttırıyor. Mayıs ayında ise 18.8’e yükselmişken sayısı Haziran ayında 19.2‘ye çıkarmayı başardı.

Bing daha fazla kullanıcı kazanabilmek adına arama motoruna sosyal medya hesaplarını entegre etmeye imkan sağlıyor. Ayrıca yeni eklenmiş olan tahmin motor özelliği kullanıcıların hoşuna gitmiş olacak ki yeni özellikler sayesinde bu derece artışlar gözlemledi. Google’ın payını eriten Bing bakalım önümüzdeki zamanlar ne gibi değişiklikler ile karşımıza çıkacak?

bing_vs_google

http://www.veteknoloji.com/haber/google-un-payini-eritiyor-74991.html

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL