Efsane Seri GRID’in Yeni Oyununun Fragmanı Yayınlandı

Efsane Seri GRID’in Yeni Oyununun Fragmanı Yayınlandı

Araba yarışı oyunlarını sever misiniz? Yeni seri bu sezon başlıyor ve insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Peki ama bu oyunda karşımıza neler çıkacak ve nasıl bir ilerleme yaşayacağız? Gelin ve hepsini tek bir tıklama ile görelim ve sizler için de kaçırılmayacak fırsatları ortaya çıkarmaya devam edelim. Oyunseverlerin mutlaka karşılaştığı efsane seri GRID’in yeni oyunu 11 Ekim 2019’da çıkacak. Yapımcı şirket Codemasters, GRID 2019 için yeni bir fragman yayınladı. Yarış oyunlarını seven biriyseniz GRID serisini mutlaka duymuşsunuzdur.

Oynanışı ve grafikleri sayesinde daha önceki oyunlarıyla büyük bir oyuncu kitlesi kazanan serinin yeni oyunu ekim ayında severleriyle buluşacak. Oyunun yapımcı şirketi Codemasters, GRID 2019 için ‘Get Your Heart Racing’ adıyla yeni bir fragman paylaştı. Fragmanda yeni oyunda bizle yarışacak olan yapay zeka ve oyun seçenekleriyle birlikte oyunun sahip olacağı muhteşem grafikleri de görebilirsiniz.

‘GRID piyasaya çıktığında Fernando Alonso ve espor takımı FA Racing Esports ile karşı karşıya geleceğiniz meydan okumalarla birlikte 104 etkinlikte bitmeyen yarış aksiyonu sağlayacak. Oyuncular, oyun içi rakipleriyle yarışmak için GRID World Series’e girecek. Burun buruna yarıştıkça, pozisyon kazanmak için kıyasıya mücadele ettikçe giderek artan bir çekişme meydana gelecek.’

GRID 2019 dört şehre ve toplamda 80’den fazla rota sunan sekiz piste sahip olacak. Oyunun yapay zeka kısmı ise sakin ve agresif yelpazesinde sunduğu 400’den fazla yapay zeka seçeneğiyle oldukça gelişmiş durumda. GRID serisinin yeni oyunu 11 Ekim 2019 tarihinde çıkacak. Oyunu oynamak isteyen oyuncular PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarından oyuna erişebilecekler. Bu oyun seçimlerinde insanların istekleri ve çok daha güçlü yarışlara dahil olması da artık çok kolay olacak. Oyunseverlerin mutlaka karşılaştığı efsane seri GRID’in yeni oyunu 11 Ekim 2019’da çıkacak. Yapımcı şirket Codemasters, GRID 2019 için yeni bir fragman yayınladı.

Bakalım bu ilerleme nasıl görünecek ve karşımızda olanlar, bize seçim sağlayanlar bu durum adına ne gibi bir yenilik yaratacak. Profesyonelliğin ve ihtiyaçların ayrıntıları sizi bekliyor diyebiliriz.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL