Galax GeForce RTX 2060 Super Star Grafik Kartları Çıktı

Galax GeForce RTX 2060 Super Star Grafik Kartları Çıktı

Grafik kartları teknolojisi oldukça hızlı büyüyen bir hal almaya başladı. İnsanların isteklerini ve beklentilerini ön plana çıkaran bu teknoloji, gerçekten büyük bir dilde çalışmalarını sürdürüyor ve size dair de aktif bir yenilik sağlanıyor. Bu aşamaların tamamında yer alan bu hizmetler ve yenilikler için kaliteyi ve ihtiyaçları kullanabiliyorsunuz. Hiç grafik kartınızı kendi tasarımınızla kişiselleştirmek istediniz mi? Şimdi bunu yapmanız mümkün. Galax isimli ekran kartı üreticisi, GeForce RTX 2060 Super ekran kartları için kişiselleştirme yapmanıza izin veriyor.

Son zamanlarda çıkan ekran kartları oldukça şık ve renkli olmalarına rağmen hâlâ kendi ekran kartı tasarımınızı yapmak istiyorsanız Galax size bu noktada kolaylık sağlıyor. Galax GeForce RTX 2060 Super Star ekran kartı, çift fanlı, yarı saydam plastik bir örtü ile kaplanmış ve oyuncu ekran kartlarında görmeye alıştığımız RGB aydınlatmasına sahip olan bir ekran kartı. Bu grafik kartının performansın yanı sıra dikkat çeken bir özelliği de dış kaplamasını istediğiniz şekilde kişiselleştirebilmeniz.

Yapılan hizmetlerde gerçekten büyük duyurular sunuluyor. Özellikle bu tarz grafik kartı teknolojilerinde insanların beklentilerini net bir şekilde kullanabilmesi için sürekli ilerlediğini görebiliyorsunuz. Önde gelen bir Çin e-ticaret sitesi olan Tmall, şu anda GeForce RTX 2060 Super Star için birkaç tasarım seçeneği sunuyor. Dahası, kendi tasarımınızı yapıp gönderirseniz bu tasarımı sizin için grafik kartına uyguluyor.

Eğer kişiselleştirilmiş bir ekran kartı alırsanız Tmall daha sonra iade kabul etmiyor. Ekran kartının garanti süresi ise üç yıl. Tmall, ekran kartının tasarımında ne tür bir malzeme kullandığını açıklamıyor. Bu yüzden garantili bir şekilde bu ürünün kullanılması için merakla bekliyoruz. Bakalım ürün ile ilgili yorumlar nasıl olacak? Grafik kartı konusunda oyunlardan tutun da grafik işleme işlemlerine varıncaya kadar aklınıza gelen her bir seçimi kendi içinde kullanabiliyorsunuz. Bireysel çalışmalar ve çok daha fazlası için karşınıza çıkarılan her bir aşamayı tek bir tıklama ile büyütebilir ve ilerletebilirsiniz. Daha rahat ve yoğun bir çalışma seçimi için sitemizi takip etmeye devam edin.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL