Galaxy S6 Edge’nin Kamerası Diğerlerine Benzemiyor!

Galaxy_S6_Kamera

Samsung firmasının son çıkartmış olduğu ürünlerinden biri olan Samsung Galaxy S6 Edge modeli oldukça güçlü bir kamera donanımına sahip. Gerçekleştirilen son kamera karşılaştırmalarında da Samsung Galaxy S6 Edge kendini bu yönde kanıtlamış oldu.

Test sürecinde ikinciliği kapan cihaz Samsung Galaxy Note 4, Bronz madalyayı ise HTC One M9 modeli kazandı. HTC’nin amiral gemisi gün ışığında oldukça kaliteli çekimler gerçekleştiriyor fakat düşük ışıklı mekanlarda kötü görüntü yansıtıyor.

Dördüncü sırada ise iPhone 6 bulunuyor. Bronz madalyayı kazanan cihaz ile arasında sadece 47 oy daha az olduğu için dördüncü sıraya düştü.

İşte gerçekleştiren testin oylama sonuçları:

  • Samsung Galaxy S6 Edge – 19599 oy aldı.
  • Samsung Galaxy Note 4 – 7062 oy aldı.
  • HTC One M9 – 4956 oy aldı.
  • iPhone 6 – 4909 oy aldı.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL