Gelin en güvenilir alışveriş sitelerini kısaca tanıyalım

Herkesin bildiği gibi E-ticaret sektörü büyüyüp gelişmeye devam ediyor. Peki, her gün yeni bir alışveriş sitesinin açıldığı bu sektörde en güvenilir alışveriş sitesi hangileri? İşte en güvenilir alışveriş siteleri…

1-) Hepsiburada

Ülkemizin en büyük alışveriş sitesinden biri olan Hepsiburada 1998 yılında Doğan holding tarafından kurulmuş bir web sitesidir. En güvenilir alışveriş sitelerinden birisi olan Hepsiburada da teknoloji, moda, telefon, kişisel gelişim, giyim kategorilerinde bir sürü ürün bulmak mümkündür. 

2-) N11

Doğuş planet ve SK Group’un 2012 yılında kurduğu N11 sitesi en güvenilir alışveriş sitesinde ilk 3’ün içerisinde yer alıyor. N11 sitesini kısa zamanda bu kadar çok yükselten şey ise siteden alışveriş yapan kullanıcılarına hediye çeki vermesidir. 

3-) D&R

D&R kitap, kırtasiye ve film kategorisinde satış yapan Türkiye’nin en iyi e-ticaret sitesidir. 1996 yılında Doğan medya ve Raks grubu ile ortak olarak kurulan D&R yaptığı kampanyalar, insanlara sunduğu hizmet ve güler yüzlü satıcıları ile en güvenilir alışveriş siteleri arasında yerini alıyor.

4-) Gittigidiyor

Serkan Borançılı, Burak Divanlıoğlu ve Tolga Kabataş tarafından 2000 yılında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Ancak 2011 yılında dünyanın en büyük alışveriş sitesinden birisi olan Ebay’a satılmıştır. Bu siteyi bu kadar yükseğe taşıyan en önemli nedenlerden birisi sitede ikinci el ürünün de satılıyor olmasıdır. Birçok kategoride ürün satışının olduğu Gittigidiyor’da ayrıca açık arttırma ile satışlarda bulunuyor.

5-) Aliexpress

1999 yılında Jack Ma tarafından Çin’de kurulmuş olan en güvenilir alışveriş sitesidir. Bir sürü ürünün bulunmasının yanında daha çok ülkemizin teknolojik ürünleri satın aldığı bir sitedir. Dolar bazlı çalışan siteden alışveriş yapmak ülkemizde yükselen dolar sebebiyle şu aralar çok mümkün değil.       

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL