Google Camera 6.3 Apk Download

Google tarafından geliştirilen bu uygulama ile sizde profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz. Çoğu cihazda olmayan veya Google Play’den erişilemeyn Google Camerayı sitemizden indirerek telefonunuza kurup hemen Google Camera uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Cmaera APK ile sizde BOKEH efekti yaparak muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.

Özellikler
* HDR + -özellikle düşük ışık veya arkadan aydınlatmalı sahnelerde harika fotoğraflar çekmek için HDR + kullanarak fotoğraf çekin.
* Gece Görüş-tekrar flaş kullanmak isteyeceksiniz asla. Gece Görüş karanlıkta kaybolmak tüm iyi ayrıntıları ve renkleri ortaya çıkarır.
* Süper Res Zoom – süper Res Zoom, yakınlaştırdığınızda resimlerinizi keskin tutar—bulanıklık olmadan.
* Top Shot-Top Shot ile mükemmel anı seçin. Otomatik olarak kimsenin yanıp sönmediği ve her şeyin doğru göründüğü en iyi resimleri önerir.
* Portre-resimlere zarif arka plan bulanıklığı (bokeh) ekleyin. Google fotoğraflar da siyah ve beyaz arka plan değiştirirken, renkli bırakarak fotoğraf pop konusunu yapabilirsiniz.
* Google Lens önerileri-sadece iletişim bilgileri, URL’ler ve barkodlar adresinden kamera işaret ve otomatik numarayı arayarak, ya da bir e-posta gönderme gibi şeyler önermek gerekir.
* Oyun alanı-ar çıkartmalar ve efektler aracılığıyla sanal ile gerçek dünyayı karıştırma eğlenin!

Gereksinimler-Google kamera son sürümü sadece Android 9.0.0 ve üzeri piksel telefonlarda çalışır. Bazı özellikler tüm cihazlarda kullanılamaz.

Gerekli İzinler
* Kamera: fotoğraf ve video çekmek için gereklidir.
* Mikrofon: her video ile ses kaydetmek için gereklidir.
* Depolama: resim ve videoları kaydetmek için gereklidir.
* Yer: eğer resim ve videoları ile konum bilgilerini kaydetmek istiyorsanız gereklidir.

Download

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL