Google, News’in algoritması değişiyor!

Google, News'in algoritması değişiyor!

Google, News platformuyla haber sektöründe ehemmiyetli bir yere sahip dolayısıyla kullanıcıların da tecrübesini değiştiriyor. Mahallî haberler için geliştirmelerine devam etmek isteyen Google, İngiltere’de bir proje başlattı. Bununla beraber mahallî haberler için sürdürülebilir dijital bir model çözüm ortaklığı sunmayı hedefliyor. Google, İngiltere haber grubuna milyonlarca yatırım yapacak.

Silikon Vadisi devi olarak Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ilk projesi, silmekle yargılanmakta olduğu bir sektöre dayanağını artırıyor. Proje Neon isimli teşebbüs tamamen Google tarafından finanse edilecek, ancak Doğu Daily Press’in arttaki Norwich merkezli yayıncı ve Londra’daki muhtelif mahallî başlıklar olan Archant tarafından hakimiyet edilecek. Değişik ticari yaklaşımları sınayan Google, kullanıcılara yeni bir tecrübenin de kapısını açıyor olacak.

Peki siz Google’ın mahallî haberlere umursayacak olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL