Google Sizi İzliyor, Peki Nasıl Engelleriz?

 

https://myaccount.google.com/dashboard : Bu linkten hesabınıza dair her türlü servis hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.google.com/settings/ads : Bu linkten, size gösterilen reklamlarda sizin hareketlerinizden esinlenerek reklam gösterilmesini engelleyebilirsiniz.

https://maps.google.com/locationhistory : Bu linkten konum geçmişinizi silebilir. google map aramalarınızı kaydetmesini engelleyebilirsiniz.

https://myaccount.google.com/intro/privacycheckup : Bu linkten gizlilik kontrolü yapabilirsiniz.

https://myaccount.google.com/activitycontrols :  Bu linkten aktivitelerinizin kontrolünü yapabilirsiniz.

https://myactivity.google.com/myactivity : Bu linkten googleda yaptığınız bütün aramaların kaydedildiğini görebilir ve silebilirsiniz.

https://myaccount.google.com/privacycheckup : Bu linkten gizliliğinizle ilgili paylaşılan bilgilerin hepsini görüp, durdurabilirsiniz. (web trafiğiniz, konum geçmişiniz, cihaz bilgileriniz, ses etkinliğiniz, youtube arama ve izleme geçmişi)

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL