GTA 5 Sonunda PC’de

Tüm zamanların en spesifik oyunlarından Grand Theft Auto, tüm serileriyle oyun severlerin oyun dünyasını süslemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde 2013’ün son aylarında oyun konsolları için oyuncuların dijital dünyalarındaki yerini alırken, PC kullanıcıları için ne zaman geleceği henüz belli değil, dedikodular can sıkmaya başlıyordu.

Geçtiğimiz aylarda gelen GTA serisinin son oyununun Mart ayında PC kullanıcılarıyla buluşacağı iddiaları oyun gündemini tekrar canlandırdı. Daha önce Amazon’un çalışanlarından gelen 12 Mart tahminine bir yenisi daha eklendi. Oyun 12 Mart 2014 tarihinde raflardaki yerini almaya hazırlanıyor olabilir. Bu sözlerin sahibi Brezilya’lı bir oyun distrübütör firması. Konuyla alakalı olarak henüz net bir açıklama gelmese de doğru olma olasılığının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

GTA5-PC

Amazon’un daha önce yaptığı oyun çıkış tahminlerinin doğru çktığını da göz önünde bulunduracak olursak, oyunun Mart ayında gelmesi milyonlarca kullanıcıyı çok sevindireceğe benziyor. Yeni yılla beraber oyunun PC için çıkış tarihi kesin olarak açıklanacak. Şimdilik oyunun çıkış tarihini beklemekten başka seçeneğimiz yok gibi görünüyor.

Kaynak : http://www.teknolojioku.com/haber/gta-5in-pc-cikis-tarihi-belli-oldu-16056.html

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL