GTA Online, Her Oyuncuya 1 Milyon Dolar Verecek

GTA Online, Her Oyuncuya 1 Milyon Dolar Verecek

Rockstar Games PS4 ve Xbox One için, ayrıca PC platformu için GTA Online oyuncularına ücretsiz olarak 1 milyon dolar vereceğini söylüyor. Bu nasıl olacak? Tabii ki oyun içinde harcayabileceğiniz bir para olarak çıkıyor karşınıza. Yani oyun içinde paranız olduğu için kullanımlarınızı bu şekilde yapmış oluyorsunuz. Oyunda zengin olmak, online olarak oldukça zor. Bu da haliyle gerçek hayattaki kadar değerli ve önemli. Marka da bütün oyuncularına böyle bir güzellik yapıyor ve herkese 1 milyon dolar vermek istiyor. Hızlı ve kolay yoldan oyun içi para kazanmanın en güzel çözümlerini de bu sayede görmüş oluyoruz.

Fenomen oyunun bu denli geniş bir hizmet sunması, insanlar için oldukça önemli. Marka GTA Online için yıldönümü adına bu tarz bir güzellik yapıyor ve eminiz ki herkes bu güzellikten bir şekilde nasibini alacak. Bu yüzden hem yıldönümü için, hem de güzel ilerlemeler için markayla ilgili gelişmeleri yakınen takip ettiğimizi söylemek isteriz. Marka için sunulan bu cazip teklif oldukça güzel ve yoğun olarak beğenildi. 2 ekime kadar geçerli olacağı için oyuna giriş yapmanız çok önemli. Paranız da 8 ekime kadar hesabınıza yatacak. Marka tabi sadece bununla ilgili değil, aynı zamanda şirket hesabı üzerinden de bazı duyurular yapıyor.

Yeni haritalar sunacak ve bu haritalar için herkese açık olacak bir seçim yapmanız sağlanacak. Oyuncular mobile sistem üzerinde de oyun içi paralar kazanmış olacak ve RP puanı biriktirmiş olacak. Marka şu sıralar gerçekten oyuncuları düşünerek onlar için farklı ve etkili seçimler sağlamaya devam ediyor. Odak noktasında kaliteli bir yükseliş sunan marka için tek yapılması gereken etkin ve yenilikçi bir çalışma olacaktır. Profesyonelliğin olmazsa olmazları arasında büyüyen bu seçimler ve hizmetler için, sizler de geç kalmayın ve ayrıntıları takip etmeye başlayın.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL