HTC One için Android 4.4.2 Güncellemesi

HTC daha önce yaptığı açıklamalarda One modeli için Androd 4.4.2 güncellemesini 3 aylık süreçte yayınlayacağını belirtmişti. Şu an sadece Amerika’da HTC One’ın geliştirici versiyonu için dağıtılan Android 4.4.2 güncellemesi bu defa telefonun uluslararası versiyonu için Fransa’da başladı. Fransız taşıyı SFR’nin OTA yoluyla dağıtımını başlattığı güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa geneline yayılması bekleniyor.

HTC-ONE-ANDROID-GUNCELLEMESI

Önümüzdeki haftalarda ülkemiz kullanıcılarına da ulaşması beklenen güncelleme kapsamında Android 4.4 ile gelen temel yeniliklerin yanında Sense 5 kullanıcı arayüzünde bazı gelişmelerin yer aldığı rapor ediliyor. Gelişmiş RAM yönetimi, daha iyi bir çoklu görev yöneticisi, Hangouts‘un yerleşik SMS uygulaması olarak işlev görmesi, BlinkFeed ana ekran uygulamasında gelişmeler, Sense TV gelişmeleri, yeni galeri özellikleri ve genel bir performans artışı güncelleme kapsamında yer alan yenilikler.

Kaynak : http://www.teknolojioku.com/haber/htc-one-icin-android-442-guncellemesi-resmen-basladi-16224.html

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL