iOS 13.1.1 güncellemesi hızlı pil tüketimi, üçüncü taraf klavye hatası ve daha fazlası için düzeltmelerle birlikte sunuluyor

iOS 13.1.1 şimdi pil tüketimi, üçüncü taraf klavye hatası ve daha fazlası için düzeltmelerle birlikte sunuluyor

Apple bu hafta başlarında, müşterilere, iOS 13’teki üçüncü taraf klavyelerin “tam erişim” sağlayabildiğini ve kullanıcı izni olmadan internet üzerinden veri aktarabildiğini bildirdi ve şimdi şirket düzeltmek için bir güncelleme yaptı. iOS 13.1.1 şimdi piyasaya sürülüyor ve üçüncü taraf klavye sorununu çözmenin yanı sıra, iOS 13’e güncelleme yaptıktan sonra normalden daha hızlı pil boşalması yaşayan müşteriler için de bir düzeltme içeriyor.

13.1.1 sürümü aynı zamanda “iPhone’un yedeklenmesini engelleyebilecek sorunları” da çözer, iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’ta Siri tanımayı geliştirir ve senkronizasyonun yavaşlamasına neden olabilecek bir hatayı düzeltir Hatırlatmalar.

iOS 13.1.1, Apple’ın en son ana yazılım sürümünün gelinciliğine yönelik son girişimidir. Ancak diğer sorunlar devam etmektedir. Kendim ve Verge’deki diğer kişilerin yaşadığı en kötü sorun, iOS 13’teki bir iPhone’un bazen verileri bırakabileceği, ancak her şeyin yolunda olduğu gibi tam çubuklar göstermeye devam etmesidir. Bu genellikle New York’taki metrolardan geldiğimde olur. Uçak kipine veya hücresel verilere geçmek onu düzeltmek için yeterli değil; sadece telefonu kapatıp tekrar açtıktan sonra işler normal şekilde tekrar çalışıyor.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL