Microsoft’un Gözlüğü HoloLens Tanıtıldı (Video)

Microsoft hologram teknolojisi kullanan akıllı gözlüğü HoloLens’i tanıttı.

Yılların teknoloji devi Microsoft,  uzun  süredir üzerinde çalıştığı akıllı gözlüğü HoloLens, nihayet gün yüzüne çıktı. Şirket 22.01.2015’de gerçekleştirdiği  toplantıda Windows 10 işletim sistemi ile birlikte HoloLens isimli akıllı gözlüğünü de tanıttı.

Microsoft'un Gözlüğü HoloLensŞirket, yeni şletim sistemi Windows 10’u tanıttığı toplantı kapsamında ilk defa görücüye çıkan akıllı gözlük, lansmanın en ilgi çeken ürünü oldu. Şirket HoloLens isimli akıllı gözlüğü ile sanal gerçekliği hayatımızın bir parçası haline getirmeyi planlıyor. HoloLens ile ilgili henüz detaylı bir bilgilendirme yapılmadı ancak yayınlanan video ile ürünün hayatımıza çok şey katacağı kesin. Google’ın akıllı gözlüğü Google Glass’ın rakibi yada daha üstün bir alternatifi olacak olan cihazın Windows 10 ile beraber piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aşağıdaki videodan HoloLens akıllı gözlük ile neler yapılabileceğine göz atabilirsiniz.

Kaynak: Veteknoloji.com

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL