Modern Combat 5: Blackout, Android İçin Artık Ücretsiz!

Popüler oyun yapımcısı Gameloft’un geçen yaz 15 lira fiyatla mobil kullanıcılara sunduğu Modern Combat 5: Blackout iOS kullanıcılarının ardından bu defa Android kullanıcıları için ücretsiz hale getirildi. FPS türünün en iyilerinden biri olarak gösterilen Modern Combat 5: Blackout’un ne kadar süre ücretsiz kalacağı bilinmiyor. Bu sebeple oyunu bir an önce indirmenizi tavsiye ederiz. Gameloft, Modern Combat 5: Blackout’u her ne kadar ücretsiz hale getirse de, oyunda uygulama içi satın alım işleminin devam ettiğini hatırlatalım.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””] Modern Combat 5 Blackout’u ücretsiz edinmek için aşğıdaki butona tıklayınız. [button color=”red” size=”medium” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM&referrer=utm_source%3D42matters.com%26utm_medium%3DWidgetWeb” icon=”” target=”true”]İndirmek İçin Tıklyaınız[/button][/box]
Kaynak: Teknolojioku.com/haber/modern-combat-5-blackout-android-kullanicilari-icin-artik-ucretsiz-26958.html

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL