Recuva – Silinen Dosyalarınızı Kurtarın

Recuva

Recuva ile silinmiş dosyalar nasıl geri getirilir bilmiyorsanız Recuva ile dosya kurtarmak isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Recuva, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.
Recuva, Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinen dosyaları, silinmiş e-mailleri ( Outlook Express, Windows Live Mail ve Mozilla Thunderbird) formatlanmış disklerdeki dosyaları, hafıza kartları, MP3 Player ve iPod’dan silinen dosyaları da kurtarabiliyor.

Recuva kaydedilmemiş Word dosyalarını da kurtarabilmektedir. Recuva’nın hızlı tarama ve kurtarma yapısı sayesinde silinmiş dosyaları bir kaç dakika içinde geri getirebilirsiniz. Ayrıca Deep Scan özelliğini kullanarak disk üzerinde detaylı tarama yapıp daha fazla sonuç elde edebilirsiniz.

Silinen dosyaları kurtarma işlemin aksine, dosyaları kalıcı olarak silmek ve sonradan kurtarılmasını engellemek istiyorsanız Recuva bu konuda da çözüm sunuyor. Program içerisindeki Secure Overwrite seçeneğini kullanarak bu dosyalardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Download Now – Şimdi İndir

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL