Robot Panelli PVC Branda Kapısı

Robot Paneli PVC Branda Kapısı

Galvanizli çelik çıtadan imal edilmiş ve plastisol veya toz boyayla kaplanmış çok çeşitli renkli kaplamalarda mevcut olan PVC Branda kapıları, her bir kapı tam açılma boyutlarına göre özel olarak tasarlandığı için büyük esneklik sunar. Kapının başındaki perdeyi sıkıca sarmak için bir fıçı kullanmak, özellikle binanın yüksek tavanlı olduğu yerlerde, üst rayların gerekliliğini ortadan kaldırır.

Tekerlekli Kapılar

Elle çalıştırılan veya uzaktan kumandalı çok çeşitli seçeneklerle sunulan tekerlekli kapılar birçok açıklık için çok yönlü ve pratik bir çözüm sunar. Kapı kapalıyken yaya girişini sağlamak için kapıya küçük kapı girişleri de monte edilebilir. Binaya doğal ışığın girmesini sağlamak için görüş panelleri de mevcuttur.

Yalıtımlı Rolling Kapıları

Sıcaklık kontrolü ve ilave güvenlik gerektiğinde, haddeleme kapısının yalıtımlı seçeneği genellikle tasarıya uyar. Çıta profili, ısı yalıtımı sağlayan ve çoğu durumda tesisler için ısıtma maliyetinin düşmesini sağlayan köpük yalıtımlı çift cidarlıdır. Hem RAL hem de BS paletlerinde çeşitli renk seçeneklerinde mevcut olan otomatik yalıtımlı panjur kapılar, standart olarak mevcut tüm Avrupa güvenlik seçenekleriyle birlikte hızlı hareket eden yüksek hızlı bir ürün olarak da mevcuttur.

Robot Paneli ve Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel ve depo bölümleri için kullanılan kapı sistemleri, 2200 m’den 4400 m’ye kadar yüksekliklere sahip birçok büyüklükteki araçlar için kapılar içermektedir. Yerinde hızlı ve basit montaj için kapılar ve kapılar fabrika çıkışlı menteşeler ve kilit kasaları ile sağlanabilir. Menteşelerdeki kanatlı kapılar yerine sürgülü kapıları da seçebilirsiniz.

Kapılar ve kapılar, esas olarak tamamen kaynaklı ve çelik çerçeveli sağlam tasarımlarda, UX 450 hasır panelimize dayanmaktadır. Standart model, gri renkte elektrostatik toz boyalı olup, seçtiğiniz RAL renk seçeneği veya galvanizli seçenek olarak mevcuttur.

Aksesuarlar

Basit endüstriyel pvc branda kapıları tesislerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlarsınız. Endüstriyel ve depo bölme sistemi, en etkili çözümü oluşturmak için kafes bölmeler ve kapılarla birleştirdiğiniz akıllı aksesuarları içerir. Aksesuar yelpazesi, sağlam ve güvenli bir kurulum yaratan destekler ve bağlantılar içerir. Akıllı bölümleri kullanarak, genişlik, yükseklik ve köşe açısını kolayca ayarlayabilirsiniz.

Kapılar için farklı kilit tipleri de seçebilirsiniz. Kapının tahliye için kullanılması gerekiyor mu? Gibi sorulara vereceğiniz cevaplar ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ister manuel ister otomatik bir çözüm olsun, mutlaka uzman mühendis ekibimiz ile birlikte kendi üretimimiz aksesuarlarımız arasında doğru kilidi bulacaksınız.

 

 

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL