SamMobile, Galaxy A91’in Bazı Özelliklerini Doğruladı

SamMobile, Galaxy A91’in Bazı Özelliklerini Doğruladı

Her ne kadar Samsung ile organik bir bağı bulunmasa da, Samsung marka telefonlarla ilgili rom ve birçok kaynağı içerisinde barındıran ve Samsung kullanıcılarına hizmet vermeye kendini adamış olan SamMobile.com sitesi, Samsung’un yeni modeli olan Galaxy A91’in internete düşen bazı özelliklerinin doğru olduğunu teyit etti.

SamMobile tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxt A91 marka yeni akıllı telefonlar işlemci olarak kendi sınıfındaki en güçlü işlemci olan Snapdragon 855’i içerisinde barındıracak. Telefonların RAM boyutu ise 8 GB olacak.

Uzun bir süredir üzerinde çalışılan bu yeni modelle ilgili şu ana kadar medyada bazı söylentiler dolaşmış fakat resmi bir kaynaktan açıklama yapılmamıştı. SamMobile ise sessizliğini bozdu ve A91’in bazı özelliklerini Samsung’tan önce açıkladı. Bilindiği üzere SamMobile, Samsung kullanıcılarının telefonları ile ilgili aradıkları herşeyi bulabildikleri ve en az resmi site kadar kaynak barındıran bir internet hizmeti. Bu yüzden SamMobile tarafından açıklanan özelliklere resmi demek doğru olmasa da bugüne kadar SamMobile tarafından Samsung hakkında birşey açıklanıp ondan sonra doğru olmadığına rastlanılmadığı biliniyor.

Galaxy A91’in özellikleriyle ilgili verilen bilgilerde yeni akıllı telefonun hafızasının da 128 GB olacağı açıklandı. Ayrıca bir microSD kart yuvası da bulunacak olan telefonlara harici hafıza kartı takılmasıyla birlikte telefon 512 GB’a kadar veriyi içerisinde saklayabilecek.

Galaxy A91 ile ilgili teknik özelliklere dair bilgiler onaylanmış olsa da, tasarımıyla ilgili henüz hiçbir açıklama yapılmadı. Yalnızca telefonun ekran boyutunun 6.7 inç olacağı ve 3 arka kamerası olacağı açıklandı. Ön kamera 32 MP, arka kamera ise 48 MP’lik çözünürlüğe sahip olacak. Bunun yanında arka tarafta bir adet 12 MP’lik ultra geniş açıya sahip kamera ve 5 MP’lik bir derinlik sensörü de yer alacak. Telefonun hızlı şarj desteği ise olmazsa olmaz özelliklerden biri olarak telefon bünyesinde bulunacak. Telefonun işletim sistemi ise şu anda Android tarafından en son sürüm olarak piyasada kullanılan Android Pie 9 olacak. Samsung kullanıcıları merakla yeni A serisi telefonu beklerken, modelin piyasaya çıkışının bu yılın sonuna yetişip yetişmeyeceği ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL