TurkNet Fiyatları ve TurkNet Abonelik İşlemleri

TurkNet Kimdir

1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kuruldu. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyor. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgaları Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdi ve bu yatırımları sürdürüyor. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyor.

TurkNet’in Yaklaşımı
Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjilerini uzmanlıklarını, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyor. Bu sayede sektörde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Hizmet çeşitliliği, katma değer yaratan ekstra servisleri, müşterilere sunduğu sürekli destek ve yüksek kalite standartıyla müşterilere en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam ediyor.

TurkNet Özgür İletişim Kampanyası İle Sizde Zincirlerinizden Kurtulup Sınırsız İnternete Kavuşun

TURKNET’İN SUNDUĞU ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?
KOTA YOK GERÇEK SINIRSIZ İNTERNET

TurkNet’te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

100 Mbps’e Kadar YÜKSEK HIZ

TurkNet’te hız sınırlarını biz koymuyoruz. Size sağlayabileceğimiz maksimum hızı altyapı durumunuz belirliyor.

TAAHHÜT YOK KOLAY İPTAL

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

1.000 DAKİKA HER YÖNE KONUŞMA

Özgür İletişim’de ek ücret ödemeden sevdiklerinizle rahat rahat konuşmanız için internetin yanında her yöne 1.000 dakika telefon var.

DİJİTAL MÜŞTERİ DENEYİMİ

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden destek alır, telefonda uzun sürüler beklemeden taleplerinizi bize bildirirsiniz.

SİZDE TURKNET’Lİ OLUN ve BU AYRICALIĞIN TADINI ÇIKARTIN

TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL*
TurkNet Paket Detayları : https://turk.net/ozgur-iletisim 

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL