Vatan Bilgisayar Herkesten Önce iPhone 11 Fiyatını Açıkladı

Vatan Bilgisayar Herkesten Önce iPhone 11 Fiyatını Açıkladı

Türkiye’de artık bir hastalık gelen iPhone telefonların son modeli iPhone 11 Vatan Bilgisayar raflarında yerini aldı. Tüm kullanıcılar fiyatının ne olacağını merak ederken, ilk hamleyi Vatan Bilgisayar yaparak ürünün fiyatını açıkladı.

Vatan Bilgisayar tarafından internet sitesinde listelenmeye başlayan iPhone 11’in 64 GB’lık modelinini fiyatı 7299 lira olarak belirlendi. iPhone 11 128 GB’lık modelinin fiyatı ise 450 liralık farkla 7749 lira olarak açıklandı. Telefonun Apple üzerinden tanıtımı yapılan bu telefonların 64 GB’lık modeli 699 dolar, 128 GB’lık modeli ise 749 dolar olarak açıklanmıştı. Her ne kadar ürün fiyatı Vatan Bilgisayarda açıklanmış olsa da, ilk satışlar 18 Ekim tarihinde başlayacak.

iPhone 11 model telefonların Apple tarafından iPhone XR modeline alternatif olarak üretildiği biliniyor. Bu modellerde yer alacak özelliklerden yeni ultra geniş kamera en çok göze çarpan özelliklerden biri. Bu özellik sayesinde çok daha geniş açılı fotoğrafları rahatlıkla çekeceksiniz. Yapılan açıklamaya göre iPhone 11 kadrajı, öncekilere göre 4 kat daha geniş bir açıyı fotoğraf karesine sığdırabiliyor.

iPhone 11’in bir başka özelliği ise çift kamera sistemine sahip oluşu. Bu kamera ile çekeceğiniz videoları kolay bir şekilde sanki fotoğraf üzerine değişiklik yapar gibi editleyebilme özelliği de iPhone 11 cihazlarda yer alıyor. Ayrıca videoların en küçük detayına kadar ön plana çıkarma işlemini oldukça kolay bir arayüz kullanarak yapabiliyorsunuz. Artık videolarınızda bulanıklık ya da yakınlaştırınca kalite bozulması gibi durumları yaşamamanızın garantisi veriliyor. Telefonun kameralarının saniyede 60 kare yakaladığı ve netliğinin diğer telefonlara  göre çok üstün olduğu resmi web sitesinde açıklanan bir başka özellik olarak karşımıza çıkıyor. Gece modu kamera çekimlerinde ise loş ortamlarda çok başarılı fotoğraflar çekmenizi sağlayan sistemler iPhone 11’e entegre edilmiş durumda.

Eğer siz de eski telefonunuzu yeni çıkacak olan iPhone 11 ile değiştirmek istiyorsanız belli bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Vatan Bilgisayar tarafından açıklanan fiyatların biraz daha yukarı çıkma ya da aşağı düşme ihtimali bulunuyor. Bu net olarak 18 Ekim’de diğer firmaların da fiyat açıklamalaryla birlikte belirlenecek.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL