VDownloader

VDownloader

VDownloader ile DailyMotion, Yahoo ve Megaupload gibi sitelerden eş zamanlı olarak video araştırabilirsiniz. Sadece bir tıklama ile videoları izleyebilir, yükleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu video indirme programının sahip olduğu meta veri arama motoru, VDownloader‘ı diğer download yöneticisi programlardan farklı hale getirir. Program, aynı zamanda çok sayıda popüler video sitesini araştırır, bu sayede siz aradığınız videoyu kolayca bulabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta programın desteklediği farklı çıkış formatlarının sayısıdır. VDownloader, AVI, MPG, MP4, iPhone – iPod, PSP, cep telefonları için 3 GP, DVD – VCD, MP3 formatlarında videoları internetten yükleyip, bilgisayarınıza kaydedebilir. Program aynı zamanda İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Flemenkçe, İtalyanca, Lehçe, Çekçe ve Japonca dillerlini destekler.

Program ile indirme yapabileceğiniz siteler: DailyMotion, Veoh, MySpace, MegaVideo, Guba, 123 Video, Break, Dale al Play, Lulu TV, Metacafe, Porkolt, Gofish, Vreel, Yahoo! Video, Netlog, Clevver, Tu.tv, Blip.tv, Tudou, Vimeo, MyVideo.de,Wat, MTV, RTVE, CBS, ESPN

VDownloader 3.5.910 sürümünde çeşitli hatalar düzeltildi.

Download Now – Şimdi İndir

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL