Vivo X30 5G Destekli Akıllı Telefonun Tüm Özellikleri Önümüzdeki Ay Paylaşılacak

Vivo şirketi geçen ay tanıtması beklenen Vivı X 30 model akıllı telefonunu önümüzde ki ay tanıtma kararı aldı. Telefonun Exynos 980 işlemciden güç alacağı ve 5g destekleyen modeller arasında ilk olacağı da kesinleşmiş oldu. Telefon şirketi Pekin’de basın önünde yaptığı bir toplantı da tümleşik çift modlu (sa+nsa) 5g destekli modem ve exnyos 980 işlemcisi tarafından güç kaynağı olarak kullanacağını sinyallerini verdi. ,

Vivo X30 akıllı telefon için diğer tüm donanım veözellikler hakkında ise sadece ön görüde bulunulabiliyor. Model üzerinde bulunacağı donanım için düşünülen 6.5 inc ekran genişliği, 90 HZ Amoled ekran, 8 GB ram olacağı tahmin ediliyor. Pro versiyonunda ise 12 GB ram ve 256 GB depolama alanına sahip olacağı arka kamerasının da 60 MP görüntüye sahip olacağı da diğer duyumlar arasında. Önümüzde ki ay Vivo X30 modelinin tüm detayları yetkililer tarafından açıklandığında umarım kullanıcılar için hayal kırıklığı oluşturmaz.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL