Wi-fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

  1. Wi-fi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (androiid, ios, windows)

Wifi şifresi ile ilgili bütün kolay teknikleri sizlere sunmak istiyoruz. Wi-Fi şifresi kolayca unutulabilir. Kendiniz için değişimi ve yenilikleri kullanmak adına tek bir tıklama yeterli olacaktır. Profesyonelliğin, organize edilen çalışmaların ve çözümlerin tamamında size ulaşmak için gerekli her bir yeniliği ortaya çıkarmak istiyoruz. Geç kalmayın ve sizler de bu aşamaları organize edin. Daha rahat, daha yenilikçi ve uygun ödeme seçenekleri ile size cevap veren sitemiz için, duyuruları yakından takip edebilirsiniz. Android, iOS ve Windows cihazlarda Wi-Fi şifresi öğrenme işlemi nasıl yapılır, yazımızda anlattık. Uzun zamandır hayatımızın bir parçası olan Wi-Fi, artık kanıksadığımız, hafife aldığımız ve bu yüzden de kolayca unuttuğumuz bir yapı halini aldı.

Genelde bir kez girdiğimizde bir daha ihtiyacımız olmayan Wi-Fi şifresi, modem arayüzden değiştirilebiliyor. Wi-Fi şifresi değiştirme bir kenara dursun, Wi-Fi şifresi öğrenme işlemi nasıl yapılıyor? Tahmin edebileceğiniz üzere hem platformun kendine özgü stilleri var.

Her ikisi de telefonlara yönelik işletim sistemi olsa da Android ve iOS bu konuda birbirinden ciddi şekilde ayrılıyor. Bununla birlikte Microsoft Windows, işlerin en kolay gerçekleştiği bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Hadi gelin, Wi-Fi şifresi hangi platformda nasıl öğrenilir birlikte bakalım.

Bir zamanların ulaşılamazı, ancak şimdi hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen Wi-Fi, ki açılımı Wireless Fidelity’dir, kablosuz bağlantı alanıdır. İnternete erişim isteyen bilgisayar, telefon, tablet, hatta buzdolabı, kısacası tüm elektronik cihazlara kablosuz olarak bu bağlantıyı sunan sistem, çıktığı ilk günden itibaren yaşamın bir parçası olmuştur.

Wi-Fi parolasını öğrenmek için kullanabileceğiniz en kolay yol, Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanmak olacaktır. Her ne kadar Windows 7 ve Windows 8 de de çok benzer yolları izlemeniz gerekecekken burada Windows 10 kullandığımızı belirtelim. Bununla birlikte Windows’ta Wi-Fi şifresini öğrenmek için birden fazla yol var.

İlkinde sadece bağlı olduğunuz Wi-Fi ağının şifresini öğrenebiliyorken, eğer cmd kullanacak olursanız bilgisayarınız daha önce bağlandığı tüm Wi-Fi ağlarının şifresini görebilirsiniz. Kişisel seçimleri ve profesyonel ihtiyaçları organize edebilirsiniz.

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL