YoWhatsApp Uygulaması Güncellendi – YoWhatsApp v8 Güncellemesi

WhatsApp’ın özelleştirilmesini ve pek çok yeniliğin eklenmesini sağlayan YoWhatsApp uygulaması yeni bir güncelleme aldı. En son sürümü olan YoWhatsApp  8.0  güncellemesiyle uygulamaya yeni yazı stilleri ve yazı boyutları, yeni emojiler, çeşitli güvenlik denetimleri eklenmiş durumda.

WhatsApp’ın işlevselliğini artıran üçüncü parti bir uygulama olan YoWhatsApp’ın 8.0 sürümüyle kullanıcılar, .apk, .zip, .pdf benzeri pek çokça uzantıya sahip dosyaları karşı tarafa gönderebiliyorlar. Üstelik geliştiriciler, karşı tarafa gönderilen dosyaların boyutlarını da büyütmüş durumdalar. YoWhatsApp’ın yeni sürümüyle beraber kullanıcılar, karşı tarafa 700 megabayta kadar dosya gönderimi yapabiliyorlar.

Kullanıcıların sohbet bölümünü de güncelleştiren geliştiriciler, uygulama kullanıcılarının farklı yazı stilleri ve yazı boyutları kullanmalarını sağlayan bir takım değişiklikler yapmış durumda. Bu sayede kullanıcılar, diledikleri süre sohbet bölümünde gönderilen ve alınan mesajların genel görünümünü değiştirebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar, uygulamaya dahil edilen pek çokça|aşırı yeni emojiyi de kullanabilecekler.

Kullanacak veya Kullanmayı Düşünenler İçin Çok Önemli Not

  • YoWhatsApp uygulaması üçüncü taraf bir uygulama olduğundan kullanılması halindeki tüm sorumluluk kullanıcının kendisinde yani sizdedir.
  • Bu uygulama, WhatsApp’ın Google’a yaptığı başvuru sonrasında Google Play Store’dan kaldırılmış ve sadece internet siteleri üzerinden APK dosyası olarak temin edilmektedir.
  • Bu uygulama nedeni ile WhatsApp, bazı kullanıcıların hesaplarını yasaklamıştır. Geliştiriciler bu sürümle yasaklanma olayı için yeni güvenlik önlemleri aldıklarını söylemektedir fakat de bu tarz uygulamaların kullanılmasının her zaman risk teşkil edeceğini unutma.

Aşağıdaki linklerden ilgili uygulama sitesini inceleyerek , bu uygulamayı deneyebilirsiniz. (Doğabilecek tüm maddi ve manevi kusuru,hasar ve problemden siz sorumlusunuz. Site,Kurucu,yazar hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. 17.09.2019)

  • With Emoji Changer/Variants YoWhatsApp 8 DOWNLOAD
  • Without Emoji Changer/Variants YoWhatsApp 8 DOWNLOAD

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

One thought on “YoWhatsApp Uygulaması Güncellendi – YoWhatsApp v8 Güncellemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL