Password Vault Manager Şifre Yöneticisi

Password Vault Manager, gelişmiş yapılandırma özelliklerine sahip bir şifre yöneticisi.

Program, Web sitelerindeki formları otomatik doldurma ve sitelere girilen kullanıcı adı & parola bilgilerini, yüksek kriptolama (AES) seviyesinde kaydediyor. Internet Explorer, Firefox ve Chrome tarayıcıları için eklenti desteği sayesinde web tarayıcı üzerinden tek tıklama ile web sitelerine giriş, üyelik formlarını doldurma ya da kredi kartı bilgilerini girmek mümkün oluyor.

Password Generator özelliği ile yüksek güvenlikli şifreler oluşturulabiliyor ve daha önceden oluşturulmuş şifrelerin güvenlik düzeylerini analiz edebiliyor. Öne çıkan diğer bir özellik ise rakip programlardaki verileri (Roboform, Keepass, Lastpass, Passpack vs) içe aktarma desteği.

Password Vault Manager, genel yapısı itibariyle hem ev kullanıcılarını hem de kurumsal kullanıcıları hedefliyor fakat detaylı özelliklere bakıldığında ise daha çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak olan; şifrelerin ortak bir veritabanı yapısında tutulması, sınırsız kullanıcı lisansı, ortak şirket bilgilerinin kullanıcılarla paylaşılması, kullanılan şifrelerin geriye dönük istatistikleri gibi rakip ürünlerde olmayan özellikler barındırıyor.

Programın ayrıca bazı özellikleri kısıtlanmış ücretsiz bir sürümü de bulunuyor. Ücretsiz sürümü indirmek için http://passwordvaultmanager.com/Home/DownloadFree adresini ziyaret edebilirsiniz.

Download Now – Şimdi İndir

Coder

Selam. Herşey yolunda mı?

View all posts by Coder →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artık Sistemciyiz.net'ten ayrılıyorsunuz

Sistemciyiz.net, ziyaretçilere belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Sistemciyiz.net tarafından sağlanmayan başka bir web sitesine bağlantı oluşturduğunuzda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL